O kejkárni

VITAJTE V KEJKÁRNI!

Pre tých, ktorí si pamätajú Kejkáreň na ulici Červenej armády v Leviciach len spomeniem, že bez mojej kolegyne Ľubice by Kejkáreň ani nevznikla. Kejkáreň sme otvárali v silnom lockdowne, ktorý sme s vašou pomocou úspešne ustáli. Prišiel ďalší svetový nepokoj a s ním spojené zdražovanie cien surovín a energií. Začala neistota a preto sme sa rozhodli Kejkáreň na tejto adrese ukončiť. Ľubka si dala od pečenia oddych a ja Zuzana pečiem aj naďalej. Pečiem len na objednávky a v inom priestore. Zo svojich zásad som neupustila a rozhodla som sa pokračovať v tom, čo ma baví.

V Kejkárni verím, že dobrý koláč nemusí byť zložitý, no musí byť upečený s láskou a z kvalitných surovín. Spolupracujem s lokálnymi dodávateľmi, akceptujem sezónnosť potravín a plním vaše sladké sny. Narodeninové torty, svadobné torty, kysnuté koláče a dezerty si viete objednať telefonicky, cez mail alebo cez sociálne siete.

Aj keď sa cukrárske umenie skladá z mnohých prvkov, najviac si cením:

CHUŤ

Vaše objednávky pečiem ako pre najlepšieho priateľa a z kvalitných surovín. Používam skutočné maslo z Levických mliekární, živočíšnu smotanu, vajíčka od sliepok z voľného výbehu, čokoládu Lyra a Callebaut a veľa lásky.

JEDNODUCHOSŤ

Verím, že menej je viac a že vzhľad je rovnako dôležitý ako chuť. Preto mi je v pečení aj v dekorovaní tort sympatický minimalizmus. Fondán ani ťažké maslové krémy v mojej výrobni nehľadajte.

DÔVERA

Snažím sa vyhovieť vašim potrebám a preto si zakladám na úprimnej komunikácii, vzájomnej dôvere a konštruktívnej spätnej väzbe. Úprimne vás prosím o dochvíľnosť pri preberaní objednávok, nakoľko si vážim svoj voľný čas rovnako ako vy.

Teším sa na Vaše objednávky.