FAQ

KDE SÍDLITE?

Kejkáreň nájdete na adrese Turecký rad 3/A v priestoroch Ratufa Arena – Cafe and Sport space v Leviciach.

AKO SA DOSTANEM K VAŠIM KOLÁČOM?

Koláče, svadobné torty, narodeninové torty, sladký catering si viete objednať telefonicky, cez mail alebo cez naše sociálne siete.

Z ČOHO SÚ ZLOŽENÉ VAŠE PRODUKTY?

V Kejkárni veríme, že dobrý koláč nemusí byť zložitý, no musí byť upečený s láskou a z kvalitných surovín. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, akceptujeme sezónnosť potravín a plníme vaše sladké sny. Pečieme z vajíčok od sliepok z voľného výbehu, zo živočíšnej smotany a masla, z čokolády Lyra.

PEČIETE AJ TORTY?

Samozrejme! Aktuálnu galériu tort si môžete pozrieť tu.

KOĽKO DOPREDU MÁM OBJEDNAŤ TORTU?

Objednávky na torty prijímam minimálne týždeň dopredu.

KEDY SI MÔŽEM VYZDVIHNÚŤ OBJEDNÁVKU?

Vyzdvihnutie objednávok je spravidla od utorku do soboty, 9:00 – 10:00 a 15:00 – 16:00. Každá objednávka sa rieši individuálna a preto aj jej prevzatie na individuálnej dohode.

ZABEZPEČUJETE ROZVOZ?

Odber objednávky je možný len osobne na adrese prevádzky – Kejkáreň, Turecký rad 3/A v Leviciach. V špeciálnom prípade a po dohode viem zabezpečiť dodanie objednávky na vami zvolenú adresu. Táto služba je spoplatnená podľa vopred dohodnutej sumy.

DÁ SA U VÁS PARKOVAŤ?

Parkovanie je možné bezplatne v priestoroch kaviarne Ratufa Arena – Cafe and Sport space.

DÁ SA PLATIŤ KARTOU?

Platba kartou nie je možná. Po vytvorení objednávky posielam faktúru, ktorú môžete uhradiť prevodom na účet alebo v hotovosti pri prevzatí objednávky.