FAQ

KDE SÍDLITE?

Náš sladký ateliér nájdete na adrese Červenej armády 16 v Leviciach (hneď vedľa Kami).

ČO PONÚKATE?

V ponuke máme koláče a kávu so sebou. Každý týždeň sladkú ponuku obmieňame a jej aktuálnu verziu nájdete na našom eshope. Pečieme aj torty a sladký catering na oslavy či svadby.

VIEM SI U VÁS SADNÚŤ NA KOLÁČ A KÁVU?

Naša prevádzka je klasifikovaná ako „so sebou“, no v interiéri aj v exteriéri máme menšiu lavičku na malý snap.

Z ČOHO SÚ ZLOŽENÉ VAŠE PRODUKTY?

V Kejkárni veríme, že dobrý koláč nemusí byť zložitý, no musí byť upečený s láskou a z kvalitných surovín. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, akceptujeme sezónnosť potravín a plníme vaše sladké sny. Pečieme z vajíčok od sliepok z voľného výbehu, zo živočíšnej smotany a masla, z čokolády Lyra.

PEČIETE AJ TORTY?

Samozrejme a veľmi rady! Našu aktuálnu galériu tort si môžete pozrieť tu.

KOĽKO DOPREDU MÁM OBJEDNAŤ TORTU?

Každý týždeň je iný, no ak si chcete byť s objednávkou torty istý, odporúčame ju objednať minimálne 2 týždne dopredu. Ak ste na oslávenca zabudli, pokojne nám zavolajte a ak je to v našich silách, niečo vymyslíme.

KEDY SI MÔŽEM VYZDVIHNÚŤ OBJEDNÁVKU?

Objednávky si viete vyzdvihnúť v dvoch časoch: 9 – 11 alebo 15 – 17. Samozrejme, po predchádzajúcej dohode vieme čas prispôsobiť vašim požiadavkám.

ZABEZPEČUJETE ROZVOZ?

Odber objednávky je možný len osobne na adrese prevádzky – Kejkáreň, Červenej armády 16 v Leviciach. V špeciálnom prípade a po dohode vieme zabezpečiť dodanie objednávky na vami zvolenú adresu. Táto služba je spoplatnená podľa vopred dohodnutej sumy.

DÁ SA U VÁS PARKOVAŤ?

Parkovanie je možné bezplatne oproti Kejkárni na sídlisku alebo 50 metrov od nás na mestskom parkovisku za príplatok (prvých 15 minút zadarmo).

PEČIETE AJ NIEČO ZDRAVÉ? BEZLEPKOVÉ?

Naše koláče nie sú presladené a sú upečené z pravých surovín. Nepožívame hotové zmesi, náhrady ani fondán. Preto sa dajú považovať za zdravšie. V našej každotýždennej ponuke máme vždy niečo bezlepkové.

DÁ SA PLATIŤ KARTOU?

Máme aj terminál.